Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

16 Сәуір, 2019

 

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша Түркістан қалалық аумақтық сайлау комиссиясы мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және орналасқан жерлері мен шекаралары.

 

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

(Түркістан қалалық мәслихатының «Түркістан қалалық аумақтық сайлау комиссиясы мүшелерін сайлау туралы» 11.01.2019 жылғы № 42/218-VІ шешімімен бекітілген.

Түркістан облысы,  Түркістан қаласы, Есімхан алаңы №3 үй,  Түркістан қаласы әкімдігінің ғимараты. Пошталық индексі 161200. Түркістан қалалық аумақтық сайлау комиссиясының телефон номерлері: 4-14-27.


 

Р/с

 

Комиссия мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты

 

Туылған күні, айы, жылы

 

Ұлты

 

Білімі, мамандығы

 

Жұмыс орны, атқаратын қызметі

Қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

1

Арысбеков Сергазы Актуреевич

06.03.1951

Қазақ

Жоғары

1. Ақша айналымы және кредит. Кредит инспекторы2.Бухгалтерлік есеп және шаруашылық талдау. Экономист.

Түркістан қалалық сайлау комиссиясының төрағасы

"Нұр Отан" партиясының Түркістан облыстық филиалы

2

Бекенов Закир Нигматович

12.03.1953

Өзбек

Жоғары, Орыс тілі әдебиеті мұғалімі

Түркістан қалалық сайлау комиссиясының төрағасының орынбасары, зейнеткер

"Қазақстан Коммунистік Халық партиясы" облыстық комитеті

 

3

Кеншимбаев Айдос Айсултанович

03.11.1980

Қазақ

Жоғары, Есеп және аудит

Түркістан қалалық аумақтық сайлау комиссиясының хатшысы

«Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің облыстық филиалы

4

Рысбергенов Джолдас

 

03.06.1947

Қазақ

Жоғары

Экономист

Түркістан қалалық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, зейнеткер

Қазақстанның "Ақ жол" демократиялық партиясының облыстық филиалы

 

5

Жолбарыс Ерсұлтан Амангелдіұлы

03.09.1992

Қазақ

Жоғары

Туризм, Құқықтану

Түркістан қалалық сайлау комиссиясының мүшесі, қала әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық бөлімінің бас инспекторы

Ауыл" халықтық демократиялық партиясы

 

6

Баимбетов Уалихан Абибуллаевич

06.04.1972

Қазақ

Жоғары

Мал дәрігері

Түркістан қалалық сайлау комиссиясының мүшесі, МКҚК «Ветеринариялық қызмет» басшысы

«Қазақстандық салалық білім және ғылым
қызметкерлері кәсіптік одағының
Түркістан облыстық ұйымы»
қоғамдық бірлестігі

7

Кожабаев Азимбай Турганбаевич

02.06.1959

Қазақ

Жоғары

Инженер механик

Түркістан қалалық аумақтық сайлау комиссиясының мүшесі, Түркістан облысы «ауғанстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі төрағасы

"Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлер одағы" қоғамдық бірлестігі

 


 

Түркістан қалалық сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері, шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының

құрамдары 

(Түркістан қаласы әкімінің «Түркістан қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» 26.11.2018 жылғы № 8 шешімімен (Түркістан облысының Әділет департаментінде 26.11.2018 жылы № 4814 болып тіркелген)  және  Түркістан қалалық мәслихатының Түркістан қаласы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы» 11.01.2019 жылғы № 42/219-VІ шешімімен  бекітілген.)

 

Р/с

 

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау учаскесі орналасқан нысанның (дауыс беруге арналған үй-жай) атауы

Сайлау учаскесі орналасқан нысанның мекен-жайы

Сайлау учаскесінің шекарасы

Сайлау комиссиясының құрамы, қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

Елді мекен

Көше

Үй

1

2

3

4

5

6

7

8

1

103

ХҚТУ ғимараты

Түркістан қаласы

Қазыбек би

№164

Құрбан ата №1-88,  Қалдыбай хан №2-19, Қазыбек би №130-343, Ғ.Мұратбаев №1-12, М.Жалил №1-191, Баласағұн №1-142, О.Тілепов №18-154 көшелерінде орналасқан үйлер.

 

Пралиев Калила Жаксылыкович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Елбасы  Ғалия Медеубекқызы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Бердалиева Эльмира Шаншархановна комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Бурханбаев Жасдаурен Қайнарбекович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Әмірбеков Алдияр Бақытұлы - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Уркимбаева Асем СагимбаевнаҚазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Юсупбекова Айгерим Адилбековна  -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Мәдениетова Әсел Маханбетқызы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Аминов Шухрат Алиевич - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

2

104

А.Байтұрсынов атындағы №1 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Б.Саттарханов даңғылы

н/з

Б.Саттарханов даңғылында орналасқан №1-21, №90-105 үйлер, Домалақ ана көшесі №1-46 үйлер, И.Жансүгіров көшесі №1-90 үйлер, Мамай батыр көшесі №1-40 үйлер, Жолбарыс хан көшесінің №1-89 және №2-24 үйлер, Міртемір көшесі №1-18 үйлер, Әмір Темір көшесі №1-43 №2-30, үйлер, Қазыбек би көшесі №1-233 үйлер, Батырбеков, Отырар, Диметов көшелері толығымен, Жауғаш батыр көшесі №1-155, №2-44 үйлер, Р.Сұлтанбегім көшесі №1-50 үйлер.

Шеримкулова Гулназ Айтбаевна  -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Кожаков Тажидин Абтаевич  - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Шанахова Халипа Багдатовна  - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Мусабекова Акнур Абуовна  - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Назарбеков Даулет Избасарович  - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Кемелбекова Әзиза Рахмуллақызы  - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Тасжанова Алия Алтынбековна - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Файзиев Елнур Хамзаевич  - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Пардабаева Дина Фаркатовна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

3

105

Түркістан жоғарғы медицина колледжі

Түркістан қаласы

С.Қожанов

№146

Әйтеке би көшесі №5-133, Ж.Еділбаев көшесі №1-20, Еділбаев өткелі №1-14 үйлер, Хакназархан көшесі №1-97, №2-52 үйлер, Бәйдібек батыр көшесі №1-66 үйлер, Гагарин көшесі №1-60 үйлер, Өтебеков көшесі №1-27, №2-66 үйлер, Байбұрт көшесіндегі үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің №9-72 үйлер, Әмір Темір көшесі №1, 1а, 2а,18 үйлер, Қазыбек би көшесі №15, 17, 19 үйлер, С.Қожанов көшесі №1, 3 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №363-371 үйлер, Талқанбаев көшесі №2-18, №1-29 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-25 үйлер,      Әл-Фараби көшесі №1-8 үйлер.

 

Уркинбаев Коныс Жуманович  – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Нуржауов Джамарт Шалкарович– комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Мергенбаева Маржан Абдразаховна  – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Айтымбетова Акнур Зейдиновна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Бектурганов Курбанали - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Бегмуратова Сулушаш Ештаевна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Шаметов Дилшод Мамадалиевич - Жоғары тұрған сайлау

Бегманова Илескул ЭрахановнаҚазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Назарбеков Избасар Еркинбекович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Муслимова Нулифар Мухамедовна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Агисбаева Айгерім Нурланқызы - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

4

№106

Қалалық орталық аурухана ғимараты

Түркістан қаласы

С.Қожанов

н/з

қалалық орталық аурухана, тері-мерез диспансері, туберкулезге қарсы диспансер және «Ақмарал» емханасының ғимараттары.

Қалдыбаева Күльжамила– комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Шалапов Нурлан Куттыходжаевич  – комиссия төрайымының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Баймуратова Манат Есмаганбетовна  – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Стамкулова Улбосын Сарсекеевна  -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Абдунабиева Нигора Ялкиновна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

 

 

5

№107

Ә.Темір атындағы №3 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Н.Төреқұлов

н/з

Қ.Татибаев көшесі №2-36 үйлер, Сырғақ батыр көшесі көпқабатты үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-22 үйлер, К.Байсеитова №1-23 көшесі үйлер, Мадиходжаев көшесі №1-14  үйлер, Талқанбаев көшесі №1-16, №22-26 үйлер, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы №1-49 және жұп жағындағы №2-36 үйлер, С.Қожанов көшесі №55-109 үйлер, Төреқұлов көшесі №1-23, №2-46,  №1, 2, 3, 4, 5, 6 өткелдерінде орналасқан үйлер, Шолпан көшесі №1-20 үйлер, Тохтаров көшесі №1-19 үйлер, Спатаев көшесі №13-34 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №261-299 үйлер, Қарадауов көшесі №1-24 үйлер, Нарбаев көшесі №1, 2, 3 өткелдерінде орналасқан үйлер.

 

Юсупов Рузбой Юлдашович  – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Турсунбаева Айгерим Алиакбаровна – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Исетова Олмасхан Розбайовна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Баймуханбетова Алия Мухтаровна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Камалов Розмат Сайдакбарович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Аблаев Нурлан Абуталипович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Салаидинов Әлжан Әлиакбарұлы – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Садиков Абдивасит Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Исакова Сабина Сапаровна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

6

№108

№15 М.Жұмабаев атындағы мектеп-гимназиясы

Түркістан қаласы

С.Қожанов

н/з

Қарадауов көшесінің тақ жағындағы №23-31 және жұп жағындағы №28-32 үйлер, Мадиходжаев көшесі №19-41, №24-28 үйлер, С.Қожанов көшесінің №27-86 үйлер, Төреқұлов көшесі №72-86, №23-55 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-27 көпқабатты тұрғын үйлер, Д.Қонаев өткелінің тақ жағындағы №1-11 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №325-351 үйлер.

 

 

Бесимбаев Уалихан Камбарович комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Алибеков Марат Абсадыкович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Надиров Асилхан Кудретиллаевич комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Әлтаев Ержан Әбілұлы -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

- Досметов Шокахим Махамадумарович- Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Баймен Шыңғысхан Сырлыханұлы - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Бесімбай Бимахан Қамбарұлы – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Кибатов Эркин Тулегенович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Ақылбеков Мухтар Асанұлы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

7

№109

«Түркістан-су»  МКК

Түркістан қаласы

С.Ерубаев

№255

Қ.Искабеков, Сәтпаев, Азербаев, Жақаев, Бабай батыр, Ахметов көшелері толығымен. Жарылқапов көшесі №118-180 үйлер, С.Ерубаев көшесі №178-279 үйлер, Ыждыхат тұйығында орналасқан №7-19 үйлер, С.Қожанов көшесі №88-116 үйлер. 

Мухамеджанов Замир Алимович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Хадиев Абдулхаким Курбанович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Каримов Шахтиёр Бахтиярұлы – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

-Шонабаев Музаппар Нарзуллаевич - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Балтабаева Тахмина Рисбаевна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Кудретов Шукрулла Уткиррович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Исмаилов Ахмеджан Кошанович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Хамитов Марат Маматаминович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Талипова Шахназа Гапуровна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

8

№110

№5 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Ата-түрік

№114

Тәуке хан даңғылындағы №140-174 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №115-139 және жұп жағындағы №88-114 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы №143-169 және жұп жағындағы №136-170 және үйлер, Қазыбеков көшесінің тақ жағындағы №105-127 және жұп жағындағы №120-144 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №109-165 және жұп жағындағы №84-168 үйлер, 1,2,3 тұйықтары. Шанин көшесінің тақ жағындағы №53-69 және жұп жағындағы №54-106 үйлер, Р.Дастанова көшесінің тақ жағындағы  №95-161 және жұп жағындағы №78-148 үйлер, Мұңайтпасов көшесінің тақ жағындағы №115-177 және жұп жағындағы №84-106 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №3-27 және №6-10 үйлер, 1,2, тұйықтары. Марғұлан көшесінің тақ жағындағы №17-43 және жұп жағындағы №22-76 үйлер, Елкеев көшесі №1-50 үйлер, Ш.Айманов көшесі №1-17, №2-14 үйлер, Миркемелов көшесінің тақ жағындағы №1-31 және жұп жағындағы №4-12 үйлер, Тоққожаев көшесінің тақ жағындағы №3-9 және жұп жағындағы №10-22 үйлер, Сайрам көшесі №6-18, №27а үйлер,  Тоқмағанбетов көшесі №76-106 үйлер.

Амреев Оразбек Жумабекович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Шанмуханбетова Перуза Амангельдиевна – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Ташимова Мейрамкуль Кылышбековна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Тулегенова Асемкуль Накыповна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Байметов Данияр Хашимович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Балабаев Сматулла Ильясович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Дуйсенов Орынбасар– Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Оразкулова Жамила Исабековна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Турусбекова Райхан Бекбосыновна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

9

№111

Түркістан гуманитарлық-техникалық колледжі

Түркістан қаласы

1 м/а

№1 мөлтек ауданындағы №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10а, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 көпқабатты үйлер, Энергетик көшесі толығымен,  Т.Мыңбасы көшесі толығымен.

 

Жумадиллаев Серик Канадилович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Пазылов Темирбек Раймбекович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Альджанова Роза Булатовна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Куанышбаев Максат Адилханович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Шегенбаев Кайрат Абылкасымович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Конакбаев Муратбек Агабекұлы - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Нурахметов Абилхан Серикбаевич – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Базарова Раушан Муталиповна - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Мырзабекова Жанат Турекуловна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

10

№112

«Талғат» Клиникасы ғимараты

Түркістан қаласы

Нышанов

№1

«Талғат и К» клиникасы,  Перзентхана, «Санитас» және Балалар ауруханалары.

 

Уразбакова Дуйсенкуль – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Өсербай Шарбану Шәріпбекқызы – комиссия төрайымының орынбасары, Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Турегельдиева Индира Айдархановна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Бекбердиева Куралай Алимбековна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Кулумбетова Тамара Джетышовна - Қазақстан Комунистік халық партиясы

 

 

11

№113

№4 С.Сейфуллин атындағы мектеп-лицейі

Түркістан қаласы

1 м/а

№1 мөлтек ауданындағы № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 23, 28, 33,38, 39, 41, 44а, 46 көпқабатты үйлер, С.Ерубаев көшесі №201, 203, 205, 207 үйлер.

Усербаева Гулбану Шарипбековна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Баймбетов Пернебай Исмайлович - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Досова Алия Туленовна - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Шокаков Ержан Асилханович - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Саметов Курмангали Досболович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Бурусова Роза Серикбаевна - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Кенжебекова Мерует Еркиновна - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Шарипов Батырхан Ахметович - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Алиев Ерлан Муратбекович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

12

№114

№17 Ататүрік атындағы мектеп-гимназиясы

Түркістан қаласы

Оңдасынов

н/з

№1 мөлтек ауданындағы №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51 көпқабатты үйлер, Құрылысшы көшесі толығымен, №2 мөлтек ауданындағы №1-17 көпқабатты үйлер, Самал мөлтек ауданындағы №26, 32, 35, 35а, 45 үйлер, «Көктем» учаскесі мен Тәуке хан даңғылы дейінгі үйлер, Сұлтанов көшесі №147-152, №227-238 үйлер, Ш.Құдайбердиев көшесі №45-89 үйлер, Абдусаттаров көшесі №43-86 үйлер, С.Ерубаев көшесі №140-166 үйлер.

 

Урумова Рахила Кенжебековна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Токанов Аскар Мелдеханович - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Тобагабилов Талгат Бабайханович - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Аталыкова Анар Алтынбековна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Кошкаров Раймжан Саттарович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Абдужаппаров Сабиржан Марипович - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Примбетова Шарипа Кудайбергеновна - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Кудабаева Айзада Есиркеповна - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Досыбек Әділбек Қабылұлы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

13

№115

М.Мәметова атындағы №6 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Ә.Нұрмаханов

№62

С.Ерубаев көшесі №105-195 үйлер, Н.Оңдасынов көшесінің тақ жағындағы №1-47 және жұп жағындағы №2-110 үйлер,  Кеңесары  көшесі   №1-8  үйлер,  Жарылқапов  көшесі  №32-134  үйлер, Сәуірбаев көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-78 үйлер, Асанов көшесі №1-73 үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағындағы №59-127 және жұп жағындағы №62-110 үйлер және №1,2,3,4 тұйықтары, Мүлкебаев көшесі №1-21 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №2-28 үйлер, Төлебаев көшесінің тақ жағындағы №83-145 және жұп жағындағы №2-48 үйлер, М.Маметова көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-34 үйлер, М.Әуезов көшесі №1-10 үйлер, Белинский көшесі №1-16 үйлер, Жақыпов көшесі №1-13 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің №1-11 үйлері және №3,4,5 өткелдері, Ә.Нұрмаханов көшесі №55-78 үйлер.

Ибадуллаева Рая Серикбаевна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Рүстемов  Шыңғыс Тоқтасұлы - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Альбаева Улдар Сейткасимовна - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Темирбаева Акмарал Мейрбековна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Тохтасова Молдир Курбаналиевна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Ташимова Айжан Полатовна - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Шахманова Айжан Сайлаубековна - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Отешева Элмира Адырбековна - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Абубакиров Нұркен Диханбайұлы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

14

№116

Достық колледжі ғимараты

Түркістан қаласы

Төлеби

н/з

Жамбыл көшесі №20-69 үйлер, Малдыбеков көшесі №41-87 үйлер, Момбеков көшесінің тақ жағындағы №1-21 және жұп жағындағы №2-38 үйлер, Камилов көшесі №1-22 үйлер, А.Оразбаева көшесі №1-23 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №89-111 және жұп жағындағы №64-84 үйлер, Шаяхметов көшесі №1-24 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №47-69 үйлер, Ахметов көшесі №1-24 үйлер, Аубакиров көшесі №2-24 үйлер, Асфендияров көшесі №1-54 үйлер, Мақатаев көшесі №1-63, №2-68 үйлер, Бөкейхан көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-80 үйлер, Асанов көшесінің тақ жағындағы №3-81 және жұп жағындағы №4-74 үйлер, Аманжолов көшесінің тақ жағындағы №1-51 және жұп жағындағы №2-62 үйлер, Сүлейменов көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-84 үйлер, Абылайхан көшесі №2-92 үйлер.

Жусибалиев Кайрат Арасбаевич – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Сәбит Мерует Құралқызы – комиссия төрағасының орынбасары «Бірлік» саяси партиясы

Оймаутов Рустем Багдаулетович – комиссия хатшысы, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Комиссия мүшелері:

Бимбетова Нургул Дуйсебековна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Дауренбекова Айгерим Бахытовна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Айтжан Сырлыбай Тынышбайұлы - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Нуралиева Бахытжамал Шимкентовна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Шерубаева Әйгерім Нұржанқызы -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Мирзакулов Сакен Оспанович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

15

№117

№9 Некрасов атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Хамза

н/з

Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №87-113 және жұп жағындағы №120-148 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №29-45 және жұп жағындағы №14-32 үйлер, Қазыбеков көшесі №4-116 және №5-105 үйлері,  Қоробова көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-26 үйлер, Нұрмаханов көшесінің тақ жағындағы №1-17 және жұп жағындағы №2-10 үйлер, Тоққожаев көшесі №6-8 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №6-10 үйлер, Қазыбеков өткелінде орналасқан №1-19 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №1-107 және жұп жағындағы №2-82 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №26-42 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №9-113 және жұп жағындағы №8-86 үйлер, Хамза көшесі №40-148 және №63-141 үйлер, Шумилов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №8-16 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №7-19 және жұп жағындағы №36-42 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №32-36 және №43-51 үйлер.

Орынбаева Жанил Анишовна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Матвиенко Ольга Викторовна - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Баратов Эльдар Бахтиярович - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Курласбаев Абу Базарович - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Муратова Гулжан Муратқызы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Мукашев Шеризат Розметович - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Керн Светлана Николаевна - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Исаев Абдумуталиб- Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Ашенова Гулжамал Оразаевна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

16

№118

№16 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Төлеби

№119а

Мұңайтпасов көшесі №1-83 үйлер, Тоқмағанбетов көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-74 үйлер, Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №115-121 және жұп жағындағы №150-156 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №53-85 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №47-69 және жұп жағындағы №34-54 үйлер, Кеңесары көшесінің жұп жағындағы №42-92 үйлер, Мұқанов көшесі №1-71 және №2-118 үйлер, Жамбыл көшесі №1-19 үйлер, Р.Дастанова көшесі №1-51 үйлер.

 

Мирзагулов Базаркул Шукуркулович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Наурузбаева Гульмира Муратовна – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Абдирахманова Шара Нургалиевна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Турлыбекова Замзакул Есдемесовна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Альтекова Мейрамкул Калихановна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Сагиндикова Гульмира Жумадуллаевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Бабаев Пернехан Амирханович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Назарбаева Гульжан Махамбетовна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Ташметов Бахтияр Абдумажитович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

17

№119

№13 Ә.Науаи атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Төлеби

№46

Тәуке хан даңғылындағы №1-45 үйлер, Султанов көшесі №1-47 үйлер, Тұрманов көшесінің тақ жағындағы №1-53 және жұп жағындағы №2-28 үйлер, И.Юлдашев көшесі №1-111  үйлер, Самарқанд көшесі  №1-72  үйлер, Алтынсарин көшесі  №1-72 үйлер, Төле би көшесінің №22-44, №7-61 үйлер, Нысанбаев көшесінің №15-74 үйлер, Жұмасеитов көшесінің  №1-75 үйлер, С.Ерубаев көшесі №2-82 үйлер, Әубәкір қары көшесі №90-118 үйлер, Д.Нүрпейісова көшесі 1-47 үйлер, Турсынов көшесі №1-9 және №2-4 үйлер.

Ажиметов Хикматулла Ибадуллаевич – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Закиров Закиржан Бабажанович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Султанова Рахбар Зайрхановна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Усеинова Жанат Утегеновна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Джумабаева Дилфуза Юлдашевна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Юлдашева Феруза Икматуллаевна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Досалиева Палбиби Шукуровна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Хамракулов Носир Васидович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Даданов Абдираззак- Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

18

№120

№8 Н.Төреқұлов атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

А.Байтұрсынов

№1а

Жүсіп Қыдыр көшесі №1-64 үйлер, Ибрахим ата көшесі №1-33 үйлер, Төле би көшесі №1-24 үйлер, О.Жарылқапов көшесі №2-30 және №1-3 үйлер,  Жұмасеитов көшесінің тақ жағындағы №7-89 және жұп жағындағы №44-66 үйлер, Нысанбаев көшесі №1-26 үйлер, Аблай хан көшесі №41-151 және №136-150 үйлер, С.Ерубаев көшесі №1-103 үйлер,  Қалауова көшесі №1-9 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі №1-27 үйлер, Жүсіп Қыдыр көшесі №84 көпқабатты үй,Төлеби көшесі №2 көпқабатты үй, Әубәкір қары көшесі №29-54 үйлер, М.Төлебаев көшесі №1-81 үйлер, А.Жұбанов көшесі №1-81 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-13 және №2-64 үйлер, Алтынсарин көшесі №1-35 үйлер, К.Цеткин көшесі №1-78 үйлер.

 

 

Таукебаева Марина Турарбековна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Орынбасаров Абилхасым- комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Аймаханбетова Фатима Абразаковна - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Тоймаханова Алмагуль Сериковна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Жүсіп Абибулла Әбенұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Мамбеталиева Акерке Абдипатшаевна - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің  кәсіподақ  бірлестігі

Исмаилов Сырым Сайлауович - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Алдаева Дилбар Юлдашбековна - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Пранов Динмухамед Кувандыкович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

19

№121

12 Қ.Сәтпаев атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Балақаев

№88 а

Ержігітов көшесі №1-39 үйлер, Б.Майлин көшесі №1-40 үйлер, Т.Асылбекова көшесі №1-47 үйлер, М.Мәжітұлы көшесі №1-68 үйлер, Желтоқсан көшесі №1-53 үйлер, Ертөстік көшесі №1-71, №2-58 үйлер, Алпамыс батыр және Сарыарқа көшелері толығымен.

 

Сагдуллаева Жанатсулу Мырзахметовна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Алдияров  Октябрь Калдыбаевич - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Айтуреева Динара Дуйсенбековна- комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Орынбаева Жулдыз Байдуллаевна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Ауелбеков Аскат Токтанович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Арипжанов Талгат Джумабаевич - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Удербаев Жанболат Жаксылыкович - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Таштеева Куралай Батырхановна - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Түзелбай  Жамила Исақызы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

20

№122

№7 С.Ерубаев атындағы мектеп- интернаты

Түркістан қаласы

Б.Майлин

№1

Б.Майлин көшесі №41-113 және №42-80 үйлер, Ертөстік көшесі №60-86 және №73-159 үйлер, Жангелдин көшесі №45-171 және №46-140 үйлер, Жангелдин өткеліндегі №1-24 үйлер, Асылбекова көшесінің тақ жағындағы №49-129 және жұп жағындағы №42-112 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №1-26 үйлер, Қаратау көшесі №1-37 үйлер, Балақаев көшесі №1-42 үйлер, Дәулетбаев көшесі №1-27 үйлер. Желтоқсан көшесі №54-90 және №55-93 үйлер, Ұлықбек көшесі №1-51 үйлер.

Өтекей Әбдіразақ Шереханұлы – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Кулбергенов Бахыт Уайсович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Эсекеева Бибигуль Шахимардановна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Сансызбаев Бауыржан Жолдасович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Джуматаев Аскербек Еркинбекович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Аутенова Жаныл Аутеновна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Алиев Куралбай Джакипович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Пралиев Байсултан Бахбаевич -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Омар Жанар Төлепбергенқызы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

21

№123

№18 Ж.Еділбаев атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Сандыбай

№54

Байжанов көшесі №1-143 үйлер, Ә.Сандыбай көшесі №1-157 үйлер, Наймантай батыр көшесі №1-95 үйлер, Момышұлы көшесі №1-113 үйлер, Т.Бигельдинов көшесі №1-114 үйлер, Б.Қала би көшесі №1-136 үйлер, С.Рахимов көшесі №1-133 үйлер, О.Жандосов көшесі №1-94 үйлер.

 

Кудайбергенов Дауленбай Сазанбекұлы – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Адилбекова Райхан Сериковна – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Әбдіраман Ерғали Ергешұлы – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Оралбаева Салима Абдугаппаровна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Болганбаева Айгуль Аманжоловна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Бекбердиева Гульназия Алимбековна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Дильманова Маржан Акимовна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Космамбетов Калдыбек Курбанович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Ерепбаева Айжамал Кыдырбековна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Зарқұмова Гүлзира Абдуллақызы - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Мамбетова Айжамал Ибадуллаевнаоблыстық «Ақсақалдар алқасы»

22

№124

№31Абай атындағы  жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Абай

№159

Абай көшесі №1-42 үйлер, А.Үсенов көшесі №1-33 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №1-29 үйлер, М.Сыздықов көшесі №1-27 үйлер, Б.Исабеков көшесі №2-32 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №1-35 үйлер, Смайлов көшесі №1-26 үйлер, Абуова көшесі №1-26 үйлер, Жандосов көшесі №1-94 үйлер, Дибаев көшесі №1-89 үйлер, Нефтебаза көшесі №1-37 үйлер.

 

 

Тилеубергенова Шынар Ергалиевна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Султанов Махмуд Вайсович - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Каражанова Набира Абшакировна - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Сейлбекова Дина Нагашбекович - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Шотаева Зауре Есеналиқызы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Кожабекова Жадыра Альайдаровна - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Жумантаев Нургали Аманкелдиевич - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Рысов Бейбіт Мейрамбайұлы - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Бугабаев Сапарбай Дуйсенович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

23

№125

№21 кәсіптік –техникалық колледжі

Түркістан қаласы

Абай

н/з

Жәңгірхан көшесі №1-71 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №36-68 үйлер, Абай көшесі №43-81 және №44-168 үйлер, Байқоңыр көшесінің №2-50 және №1-69 үйлер, Жеңіс көшесі №1-71 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №30-127 үйлер, Б.Смаилов көшесі №27-33 үйлер, Сыздықов көшесі №28-53 үйлер, А.Үсенов көшесі №34-137 үйлер, Жаров көшесі №1-40 үйлер, Қазақбаев көшесі №1-21 және №2-32 үйлер, Есенберлин көшесі №1-37 үйлер, Қарабура көшесі №1-35 және 2-48 үйлер, Шілменбет би көшесі №1-30 үйлер, Т.Әбуова көшесі №27-41 үйлер, Исабеков көшесі №1-43 үйлер, Байжанов көшесі №2-84 үйлер, Сарыбаев көшесі № 1-158 үйлер.

 

Ойсаев Асылхан Бекболатович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Жакипов Бексултан Надруллаевич – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Бекмурзин Султангали  – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Керимбеков Кайрат Кенжебекович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Мамраимова Гулсагат Калмановна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Арыстанов Джумадулла Турсымбаевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Еримбетов Нурлан Сабирович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Бейсенова Гулшат Сейдахметовна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Байбол Тұрсынбай Шегебайұлы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

24

№126

№11 Ж.Жабаев атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Жәңгірхан

№139а

Абай көшесі №81-224 үйлер, А.Үсенов көшесі №138-198 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №73-126 үйлер, Б.Смайлов көшесі №30-69 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №105-195 үйлер, М.Сыздықов көшесі №42-172 үйлер, Жәңгірхан көшесі №73-257 үйлер, «Черемушки» мөлтек ауданының №14-24 көпқабатты тұрғын үйлер, Байтерекұлы көшесі №1-57 үйлер, Коммуна көшесі №1-27 үйлер, Көкенов көшесі №1-55 үйлер, Әнет баба көшесі №1-47 үйлер, Миронов көшесі №1-54 үйлер, Ақынбек көшесі №1-59 үйлер, Жеңіс көшесі №36-105 үйлер, Луганскии көшесі №1-59 үйлер, Шанин көшесі №1-15 үйлер.

 

 

Арисов  Рысбай Муталиевич – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Карантаев Пернебай Таласбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Сатымбек Қалдыбек – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Жұмағұлов Еркін Жұмағалиұлы -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Алдажанов Усербай Серикович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Аширова Зауре Дюсенбаевна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Арысбаева Гульмира Альжановна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Тұрсынмұратова Гүлмәрия Құрманбайқызы -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Утебаев Калдаш Искакович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

25

№127

№20 Р.Исетов атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Жарылқапов

н/з

Әйтеке би көшесі №77-152 үйлер, Гагарин көшесі №49 үйден соңына дейін және № 69 үйден бастап соңына дейін, Өтебеков көшесі №29 үйден бастап соңына дейін және №68 үйден бастап соңына дейін, Әлфараби көшесі №4-183 үйлер. Юсупов, Г.Абдурахманов, Мұсақұлов, Аққайын, Шымбұлақ, Жиенбет жырау, Ақтанберді жырау, Шалкиіз жырау, Қазтуған жырау, Доспанбет жырау, Сыпыра жырау көшелері толығымен. Иждихат ауданы аумағындағы орналасқан  үйлер толығымен. Бірлік учаскесіндегі темір жол бойындағы үйлер.

 

Дүйсебек Нұрбол Әмірханұлы – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Маккамбаев Абдугаппар Тажиддинович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Ташиев Шухрат Ташполатович – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Татибаев Данияр Идрисович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Мамедова Ирода Бахадировна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Турсунметов Баходир Таирович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Нуришов Эргашбай Алимханович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Неметова Барнахан Бахадировна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Есетов Ирисбай Токташович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

26

№128

Ш.Ниязов атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Ш.Ниязов

№21

Ш.Ниязов көшесі №1-168 үйлер, Бабаев көшесі №1-98 үйлер, Нарбаев көшесі №1-84 үйлер, Керуен сарай көшесі №1-9 үйлер, Молдабеков көшесі №1-13 үйлер, Елкеев көшесі №51-102 үйлер, Ататүрік көшесі №171-246 үйлер, Амангелді көшесі №1-50 үйлер, Шайхантаур көшесі №1-81 үйлер, Тәукехан  даңғылындағы №184-246 үйлер, Валиханов көшесі №27-47 үйлер.

 

Диметов Хусен Тулегенович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Абдураймов Равшан Курбанбаевич – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Беганаев Аброр Абдукаримұлы – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Исхаков Алишер Неметжанович  -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Абдурашитов Саидкарим Абдукаххорович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Усенов Ибраим Маллаханович  - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Джунусходжаева Гулистан Халдаровна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Дадабаева Мархамат Зайнитдиновна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Тажиметов Каримжан Закиржанович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

27

№129

С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Әлқожа-ата

н/з

М.Әбенова, А.Төлегенов, Комсомол, Алшын, Тоған, Асылұлы Арыс, Шала бақсы, Шаймерден, Ә.Қарабаев. көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.

Алиев Рустамбек Хайратович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Абдунабиев Дилшад Абсаматович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Аширбеков Азизбек Исматуллаевич – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Абишов Хамза Холибаевич - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Ильясова Дилноза Даниярқызы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Раметова Лайла Нишановна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Атабай Жасур Абдунабиұлы – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Нуртаева Асия -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Абдукаримова Мастура - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

28

№130

М.Әбенова атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Жібек жолы

№58

Т.Баялиев көшесі №1-23 үйлер, Әуес апа көшесі №1-38 үйлер, Гауһар ана көшесі №1-91 үйлер, Иассы көшесі №1-58 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №39-106 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-88 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1-46 үйлер, Отырар көшесі №1-18 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-20 үйлер,  Д.Тұрлыханов көшесі №1-16 үйлер, Б.Жолымбек көшесі №1-40 үйлер, Жібек жолы көшесі №3-56 үйлер, Жібек жолы түйығы №10-46 үйлер, Б.Саттарханов даңғылының оң жағында орналасқан үйлер №60-207 үйлер, «Иса» мейрамханасының жанындағы орналасқан жаңа үйлер.

Мендибаева Тамара Бектимировна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Аймурзаев Ергали Таубаевич - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Сейтханова Кунимай Омирбековна - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Кишибаева Жанат Джунисбековна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Түрікпенәлі Бақытжан Әділханұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Накипов Илесхан Татибаевич - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Данияров Галымжан Тилеукабылович - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Исатаев Ибадулла - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Жургенбаев Куттыбай Койшыгараевич - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

29

№131

Изатуллаев атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

7

№2

Бірлік елді мекенінің аумағында орналасқан үйлер.

Иззатуллаев Мухаматразул Адилханович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Анарбаев Бобомурат Мамирович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Дадаметов Фарход Кошкарович – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Ахмедов Азиз Худайбергенович - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Сұлтанов Құрбанәлі Махмұдұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

ИсмаиловАзизжан Розбаевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Джалилов Мурадилла – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Ахмедов Салиддин Нематжанович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Эргешов Отабек Набиевич - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

30

№132

№19 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Шекті Тілеу батыр

№27

Ақан сері, Біржансал, Баян батыр, Мырзахметов, Едіге батыр, Сырым батыр, Қабанбай батыр, Гаухар батыр, Ағыбай батыр, Жанқожа батыр, Қасымхан батыр, Бухар жырау, Майлы қожа, Қазақ құрылтайы, 22 наурыз, Құлан ақын, Қазақ құрылтайы,  Жібек жолы  көшелеріндегі тұрғын үйлер.

 

Момбеков Алтынбек Маханбетович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Хансеитов Ерлан Сеилбекович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Мырзабекова Акмарал Кудайбергеновна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Еркинбекова Гулзада Толеновна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Халық Нұрлан Момаханұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Юсупова Гульнара Алдабергеновна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Баймурзаев Ерали – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Сыздыкова Карлыгаш Сергазиевна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Исахов Курмангали Жолдасбаевич - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

31

№133

ХҚТУ-ті Мәдениет сарайы

Түркістан қаласы

Б.Саттарханов

н/з

Халықаралық Қазақ-Түрік университеті жатақханаларының ғимараттары, «Мағжан» қалашығында, Н.Назарбаев, Т.Озал көшелерінде орналасқан үйлер және Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің клиникасы.

Абусейтов Бегахмет Зайнидинович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Мулькибаев Кален Калдыбекович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Аминов Хакимжан Расулович – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Зияев Бахтиёр Махамматсалиевич - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Ахметов Бахытжан Раушанбекович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Алкеев Оралбай Нускабаевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Досболов Жанболат Шораевич – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Сақыбек Қадірбек Жақсыбайұлы -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Пошанов Темірбек Қалдарбекұлы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

32

№134

№21 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Б.Майлин

№141

Б.Майлин көшесі №79-181 үйлер, Қастеев көшесі №1-23 үйлер, Алтаев көшесі №1-22 үйлер, Ә.Молдағулова көшесі №1-53 үйлер, Жароков көшесі №1-65 үйлер,  Ұлықбек көшесі №52-88 үйлер, Марайм көшесі №1-35 үйлер, Жангелдин көшесі №92-117 үйлер, Ертөстік көшесі №101-223 үйлер, Асылбекова көшесі №84-157 үйлер, Рысқұлов көшесі №52-147 үйлер, Абдиров көшесі №1-76 үйлер, Қ.Сарыбаев көшесі №1-21 үйлер, Теріскей көшесі толығымен.

 

Стамкулов Руслан Дайрабаевич – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Кожахметов Нурлан Нагашбекович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Турымбетова Акмарал Танатаровна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Байдаулетов  Батырхан Айдарханович - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Тулегенова Акдидар Кадирбековна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Омарханов Бактыбай Оразханович  - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Унгарбаева Салтанат Абдуллаевна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Турымбетов Олжабек -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Жузенов Сагынтай - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

33

№135

№22 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Ортақ

№38

Алтынбекұлы көшесі №1-82 үйлер, Нарбаева көшесі №64-195 үйлер, Қ.Аманжолов көшесі №53-90 үйлер, М.Мақатаев көшесі №63-90 үйлер, Ақорда көшесі №1-76 үйлер, Ерманқұлов көшесі №1-85 үйлер, Башиков көшесі №1-65 үйлер, Бабаев көшесі №64-138 үйлер, Ұлыс көшесі №1-65 үйлер, Сарыжайлау көшесі №1-70 үйлер. №1, 2, 3 көшелері толығымен.

 

Утеуова Гулнара Кумиртаевна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Айтуреев Болат Жарылкасынович - комиссия төрайымының орынбасары,  "Бірлік" Саяси партиясы 

Назаров Мурат Жумабаевич - комиссия хатшысы, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Айтуреев Болат Жарылкасынович - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Тажибаев Кидирбай Кыдыралиевич - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Бекбергенов Есенбай Серкулович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы "

Альтаев Бакытжан Абилович - SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ  бірлестігі

Байназаров Макулбек Кутанович - Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Юлдашев Хасан - Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Диметов Жахонгир Сайдуллаевич - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

34

№136

№23 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Шойынбет би

№9

С.Болыс көшесінен бастап Түркістан-Шымкент тас жолының батыс жағында орналасқан үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №45-65 үйлер, Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исақұл, Майлы қожа, Т.Рустемов, Тұран, С.Ибрагимов, Ысмайлов, О.Датқа, Т.Қамбатыров, С.Жарылқапов көшелері

Азретбергенова Жанил Жарылхасыновна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Нарымбетов Ергали Ержанович - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Калибекова Балдырган Алдибековна - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Шохаева Банура Абдихалиевна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Алдаш Ерболат Әбілқасымұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Джарилькасинов Жорабек Балтабаевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Жанабаева Каламкас Сапарбековна – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Ашимбекова Сауле Мухамбетовна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Жумалиева Гулжан Шаймерденовна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Аманжол Ербол Жасұзақұлы - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Ералиев Есенбек Махашович – облыстық «Ақсақалдар алқасы»

35

№137

№24 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Қожабаев

№25

«Арыс-Түркістан» каналынан бастап Түркістан-Кентау тас жолының сол жағындағы және оң жағындағы көшелерде орналасқан үйлер.

 

 

Куракбаев Султан Аленович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Тілеулиев Ғалымбек Айдарбекұлы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Мырзабаева Галия Есиркеповна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Лакабаева Нургуль Турмаханбетовна - «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Турсинов Атабек Умирзакұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Абишева Айнур Дуйсенбековна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Абдиманапов Алтынбек Сейлович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Алдашукиров Данияр Аширбекович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Досыбаева Ақмарал Әріпханқызы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

36

№138

Саз мектебі ғимараты

Түркістан қаласы

Тауке хан даңғылы

н/з

Тәукен хан даңғылындағы №44-130 және №47-143 үйлер, Султанов көшесі №44-145 үйлер, Шәкәрім көшесі №1-44 үйлер, Абдусаттаров көшесі №3-43 үйлер, Кеңесары  бұрылысындағы №1-34  үйлер, С.Ерубаев көшесі №84-160 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №6-39 үйлер, Ыбырайұлы бұрылысындағы №3-14 үйлер, Байтасов көшесі №1-25 үйлер, Юлдашев көшесі №98-147 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №55-85 үйлер, Нысанбаев көшесі №55-94 үйлер, Нұрмаханов көшесі №10-58 үйлер, Уалиханов көшесі  №1-4 үйлер.

Қарпықбай Әбдуәлі Әбдіраманұлы – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Ысмайл Күлайым Әмірханқызы – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Абдуалиева Сауле Кульбаевна  – комиссия хатшысы Ақ жол» Демократиялық партиясы

 Комиссия мүшелері:

Биназар Оңдасын Мәлікұлы –  «Бірлік» саяси партиясы

Жунисов Бактияр Аппазович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Қошкарбаева Жазира Төлегенқызы - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Шораев Ербол Дуйсенбаевич – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Сәрсенбаев Мақсат Бақытұлы -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Туреханов Абсаттар Алиханович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Уразбаев Курмангазы Аринбекович - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Исмаилов Асан Махамбетович – облыстық «Ақсақалдар алқасы»

37

№139

«Болашақ» колледжі

Түркістан қаласы

Құнанбай қары

н/з

Парасат, Атамекен, Ынтымақ, Арай, Жұлдыз, Жас қазақ, Руханият, Өркениет, Ертарғын, Құнанбай қажы, Сегіз сері, Тәтімбет, Керей хан, С.Бейбарыс, Жәнібек батыр, Ж.Тәшенов, Д.Дурия, Асанбай ата, Тұран, Жас алаш, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшелері.

 

Бегалиева Шолпан Маратовна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Құлшынбаева Жайна Қалыққызы  - комиссия төрайымының орынбасары, Бірлік" Саяси партиясы 

Искендиров Канай Исраилович  - комиссия хатшысы, Қазақстан Комунистік халық партиясы   

Комиссия мүшелері:

Джидебаев Асилхан Карабекович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Битанова Акжаркын Арапбаевна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Хакимова Шахноза Ахметжановна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Аманжолова Бақытгул Жумабайқызы – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Жаксылыкова Алима Алсейтовна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Алтыбаева Гүлзат Кенжеханқызы - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Ильясова Салима Тургановна - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Асанбек Зәуре Оразбекқызы – облыстық «Ақсақалдар алқасы»

38

№140

№26 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Әсілұлы Арыс

№46

Түркістан-Шәуілдір трассасының сол жағындағы үйлер толығымен, Майкотов көшесінің екі жағындағы үйлер Ортақ көшесіне дейін, Әсілұлы, Сүйіліш батыр көшелері толығымен және ипотекалық үйлер,                                                                                                                                                                                                                     Ортақ көшесінен бастап  №4, №5, №,6, №7 жаңадан түскен көшелерінің төменгі жағындағы үйлер.  

 

Рысбеков Ерлан Курмашович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Баспанбетова Парида Абдразаковна – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Момбекова Акнур Абилхайровна – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Турысбеков Женис Оразбаевич -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Айтпаев Усербай Шереханович - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Калданова Айнаш Баранбаевна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Шахапов Бостан Хажиханович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Конырбаев Галымжан Ерзакович -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Омаров Байболат Сайлауович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Изтілеуова Жанар Базарханқызы - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Серикбаева Акнур Абдумуталиповнаоблыстық «Ақсақалдар алқасы»

39

№141

№27 жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Сығанақ

№2а

«Жайна» кафесінен бастап Түркістан-Жүйнекасса трсының сол жағындағы орналасқан үйлер толығымен, «Жайна» кафесінен Түркістан-Шорнақ трассасының оң  жағындағы орналасқан үйлер толығымен, орта Бірлік учаскесіндегі нөмірсіз жаңа  үйлер.

 

Ахметов Нұрбол Жарылқасынұлы  – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Турымбетова Акмарал Абдибековна  – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Абилхаиров Габит Халилаевич  – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Азханов Муроджон Зайирұлы  -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Адильбаев Габит Курмашович  - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Усерова Нышанкул Курманкызы  - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Қауымбай Нұркен Рахымұлы – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

 Әдешов Рақымжан Тастемірұлы -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

 Кишибаев Жумадулла Жунисбекович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

Жаппаров Қалдыбай Өтепбайұлы - «Мемлекеттік банк мекелелері және қоғамдық қызмет корсету қызметкелерінің салалық кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

Тұрысбек Оразәлі Ақылбекұлы  – облыстық «Ақсақалдар алқасы»

40

880

«Балдырған» бала-бақшасы

Түркістан қаласы

Қ.Датқа

№2а

Ө.Жәнібеков, И.Алтынбеков, Қ.Датқа, Қобыланды батыр, И.Байзақов, И.Тайманұлы, М.Өтемісұлы, Жиренше шешен, Айтуар би көшелеріндегі үйлер, №10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 көшелеріндегі үйлер, Саяжай №1 көшесі №1-22 үйлер, Саяжай №2 көшесіндегі үйлер.

Есетова Салтанат Махамбетовна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Алмаханов Даурен Бактыбаевич - комиссия төрайымының орынбасары, хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Абдуллаева Жанат Дайрабаевна - комиссия хатшысы, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Комиссия мүшелері:

Асанова Жанна Мұсақожақызы -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Сақбай Нұрғазы Есенғазыұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Колхозов Асыл Оразбекович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Керимбеков Нуржан Шекербекович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

»

41

881

№2 Хамза атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

С.Қожанов

№46

З.Абдрахманов көшесі №2-34 және №1-23 үйлер, З.Абдрахманов көшесінің №2 қиылыста орналасқан үйлер, Таласбаев көшесі №1-29 үйлер, Талқанбаев көшесі №18-72 және №31-133 үйлер.

Махметов Айбек Отепбергенович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Досметов Фахриддин Махамадумарович – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы

Садыков Жахонгир Абдулханимович – комиссия хатшысы «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Шарапов Рустамжан Зиявиддинович -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Тойлыбаева Алия Оразалыевна - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Худайкулов Бахадир Энгельович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Ибадуллаев Айбек Зиядуллаевич – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Абуова Халида Хашимовна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

 Нуримов Бахтияр Кудайбергенович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

42

№882

№10 «Әль-Фараби» атындағы жалпы орта мектебі

Түркістан қаласы

Абылай хан

№104

Төле би көшесі №63-107 үйлер, Аяз би көшесі №36-78 және №35-61 үйлер, Шанин көшесі №1-52 үйлер, Фитрат көшесі №22-74 және №53-85 үйлер, Хамза көшесі №1-53 және №2-38 үйлер, Төле би көшесі №80а-122 және №101-141 үйлер, Мейірманов көшесі №1-19 және №2-10 үйлер, Абылай хан көшесі №2-92 үйлер, Абылайхан көшесі №26/1-26/10 үйлер, Абылай хан көшесі №106-134 үйлер, Привокзальная көшесі №20-25 үйлер, Аяз би көшесі №1-35 үйлер, Д.Бедный көшесі №1-9 үйлер, Дүйсенбеков көшесі №1-53 және №2-34 үйлер, Дулатов көшесі №1-9 үйлер, Пошанов көшесі №1-15, №4-25 үйлер, Төле би көшесі №54-78 үйлер, Фитрат көшесі №1-55 және №2-26 үйлер, Хамза көшесі №55-61 үйлер.

 

Жарылқапова Жазира Сапарханқызы  -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Бимбетов Асет  Дуйсебекович  - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Калкузова Бакыт Копжасаровна  - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Мукашева Диана Жаркымбаевна  -  «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Кулманова Дана Пернебаевна  - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Джугубаев Дуйсенбай Каратаевич  - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Ақшора Икрама Мөлкеұлы  – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

43

№883

«Балған» бала-бақшасы

Түркістан қаласы

Самал

№84а

Торайғыров, Базар жырау көшесі үйлер, №12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көшелеріндегі үйлер, Жаңа ауыл көшесі үйлер.

 

 

Кубесова Айсулу Мирзанбаевна  -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Турехожаева Айгуль Нурмухамметовна   - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Жантуганова Балжан Еркарақызы  - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Бегалиева Торкали Ордабековна   -  «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Богатова Елена Сергеевна   - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Урзыматова Сауле Акбаровна   - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Ахметова Карлыгаш Сержановна   – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

44

№884

«Толағай» бала-бақшасы

Түркістан қаласы

Сатыбалды

№50а

Исмаилов, Усманов, М.Шоқай, Ж.Кәрменов, Тараз, Құлыншақ ақын, Шәді ақын, Баба Түкті Шашты Азиз, Сүгір күйші, Қорқыт ата, Арыстанбаб, Айша бибі, Үкаш ата көшелеріндегі үйлер.

 

Кулимова Карлыгаш Тулебековна  -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Дуйсенбиева Гулмира Усеновна   - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Садыкбекова Сымбат Есенгазиевна  - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Аймаханбетова Акмарал Жанузаковна  -  «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Қалеке Манат Ержанқызы   - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Бегалиева Акмарал Намазбаевна  - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Шоланбаев Максат Дуйсебекович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

45

№885

«Балдаурен» бала-бақшасы

Түркістан қаласы

Яссы м/а 39

№7

Иассы мөлтек ауданы, №1 зонада орналасқан үйлер.

 Ризаева  Гулбахор Алихановна  -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Исаханова Нигина Ботиржонқызы - комиссия төрайымының орынбасары, " Қазақстан Комунистік халық партиясы

Дадаметов Анарбай Кошкарович - комиссия хатшысы, "Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Манапов Мухтар Абдуваитович -  «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Джалилов Дадахан - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Исаханов Батиржан Ибадуллаевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Ертаев Мамматамин Маназарович – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

46

№886

МКТУ-нің №2 ғимарат

Түркістан қаласы

Қазыбек би

№156Б

Ғ.Мұратбаев, Ө.Тілепов, М.Жалил, Баласағұн көшелеріндегі үйлер

Тасжанов Мурат Хайруллаевич – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Мангулов Кайрат Кожантаевич – комиссия төрағасының орынбасары, Бірлік» саяси партиясы

Кыстаубаева Жанат Жумагелдиевна –комиссия хатшысы, «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Жумабаев Канат Ибрагимович  – , Қазақстан Комунистік халық партиясы

Комиссия мүшелері:

Төлеген Асылхан Исаханұлы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Алимкулова Дана Жумабаевна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Жакупбеков Рахматулла Баскараевич – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Султанова Нуршат Акмырзаевна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Байменов Амирали Сейданович - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

 

47

№887

С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің  ескі ғимараты

Түркістан қаласы

М.Әбенова

№38

Алхожа Ата, Тұтқабаев, К.Мусаев, Қ.Рысқұлбеков, А.Оразбаева көшелеріндегі үйлер.

 

Абдукаликов Сабыржан Мамаджанович – комиссиясы төрағасы, «Нұр Отан» партиясы

Балтаев Абжаппар Розбаевич - – комиссия төрағасының орынбасары, Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Халилов Эльдар Эркинович - комиссия хатшысы «Ақ жол» Демократиялық партиясы

Ажиметова Ирода Хикматуллаевна – , Қазақстан Комунистік халық партиясы

Назарова Мунира Рахимовна –  «Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Сексенбаев Даулетхан Амирханович - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Абдунабиев Абсамат  – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

 

48

888

«Балапан» бала-бақшасы

Түркістан қаласы

Балтакөл тас жолы

н/з

Астананың 10 жылдығы, Қарашық, Хандаулет, Байқоңыр, Беларық, Шорнақ, Қарсақты көшелеріндегі үйлер, Қызылорда тас жолы сол жақ бойындағы үйлер.

 

Жунисбекова Лаззат Жуманазаровна -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Сансызбаев Батырхан - комиссия төрайымының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы    

Хайруллаева Гаухар Алибаевна - комиссия хатшысы,   Бірлік" Саяси партиясы 

Комиссия мүшелері:

Ибжанова Лаура Амандыковна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Усеров Абзал Бисенбекулы - Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы

Кузнецов Анатолий Васильевич - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Абзеров Бакыт Умиртаевич – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Отемисова Молдир Серикбаевна -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Адырбекова Айнур Муслумхановна - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»

49

№889

«Өркен» бала-бақшасы

Түркістан қаласы

Балақаев

№86а

Жұмабаев, П.Ахметов, А.Науаи, Қойшыбаев, Саин көшелеріндегі үйлер, Балахаев көшесі №41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 пәтерлі үйлер, Балахаев көшесі №42-104 үйлер, Жангельдин көшесі №1-45 үйлер, Жангельдин өткелдегі үйлер, Н.Абдиров көшесі №1-28 үйлер.

 

Одаманова Мира Ниязовна  -  комиссия төрайымы, "Нұр Отан" партиясы

Куандыкова Айгерим Онлабековна  - комиссия төрайымының орынбасары, Қазақстан Комунистік халық партиясы     

Баймуратова Лола Алибековна   - комиссия хатшысы, Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы  

Комиссия мүшелері:

Молдабекова Назира Жалгасбековна -«Ақ жол» Демократиялық партиясы

Балтаева Гулдар Саулебаевна  - Бірлік" Саяси партиясы 

Дауленбаева Асия Куральбековна - «SENIM» денсаулық сақтау қызметкелерінің кәсіподақ 

Оралбаева Гулжан Баяновна  – Қазақстандық салалық білім және ғалым қызметкелері кәсіптік одағы

Байтлесова Нургайша Кайратбековна  -  Ауғаныстан соғысы ардагерлері кеңесі

Ибраимова Мерует Шаймуратқызы  - Түркістан облыстық «Ақсақалдар алқасы»